Teknik Sprayler

Teknik Sprayler

Teknik Sprayler

Endüstriyel,Elektronik,Marin,Havacılık, Otomotiv sektörlerinde, Tamir servislerinde ve ayrıca ev ve ofislerde kullanılabilecek bakım ve onarımı kolaylaştırıcı ve parça, takım ve ekipmanları koruyucu teknik uygulama spreylerini ve katkıları kapsamaktadır.Göster:
Sırala:

Çinko Sprey

Chelox Çinko Sprey Çinko Sprey Özel Açık   240 Saat Tuzlu Su Testi DIN 50021 / DIN 53167      Çinko Sprey "Özel Açık" Aşağıda Belirtilen Uygulamaların Yanı..

26,88TL Vergiler Hariç: 22,78TL

CL 40 Pas Sökücü ve Yağlayıcı Multi Sprey

CL 40 Pas Sökücü ve Yağlayıcı Multi SpreyYoğun kir, pas, toz, çamur, yağ, gres, fren sıvısı, vb. maruz kalan yüzeylerden yapışmış, sertleşmiş, kalıplaşmış, karbonlaşmış kalıntı ve lekeleri, anınd..

7,97TL Vergiler Hariç: 6,76TL

Etiket ve Yapıştırıcı Çözücü Sprey 500 ml

Chelox Etiket Çözücü Sprey 500 mlMetal, canı seramik, porselen, emaye ve tüm sentetik maddelerin yüzeylerinden yapıştırıcı kalıntıları, etiketleri, reçineyi, katranı ve en inatçı kirleri çıkartır ve k..

15,95TL Vergiler Hariç: 13,51TL

Fren Balata ve Parça Temizleyici Sprey

Fren Balata ve Parça Temizleyici SpreyFREN BALATA TEMİZLEYİCİBisiklet,motosiklet,otomobil, ağır vasıta, makina ve bunlarla bağlantılı ürünler için.Özellikleri: Diskli ve kampanalı frenleri, debriyaj p..

11,39TL Vergiler Hariç: 9,65TL

Gaz Altı Kaynak Spreyi

Chelox Gaz Altı Kaynak Spreyikaynaklı uçlarının temizlenmesi ve temiz kalması amacıyla kullanılmaktadır.Aynı zamanda kaynak yapılması gereken parçayı da kaynak hattı üzerinde herhangi bir olumsuz etki..

12,53TL Vergiler Hariç: 10,62TL

Kalıp Ayırıcı Silikon Sprey

Kalıp Ayırıcı Silikon SpreyKalıp Ayırıcı Sprey, kalıplara konulan malzemelerin yapışmasını önleyen yüksek kaliteli spreydir. Mükemmel yayılma ve yapışma sağlar, mekanik ve termal dayanıklılık sağlar, ..

8,29TL Vergiler Hariç: 7,03TL

Kalıp Ayırıcı Sprey (Silikonsuz)

Chelox Kalıp Ayırıcı Sprey (Silikonsuz)Kalıp Ayırıcı  Silikonsuz, silikon içermediğinden dolayı üretilen mamüllerin boyanmasını ve sağlıklı bir sekilde   etiketlenmesini sağlar. Çabuk uçucud..

14,81TL Vergiler Hariç: 12,55TL

Kalıp Temizleme Spreyi

Chelox Kalıp Temizleme SpreyiKalıp temizleyici ve inhibitör, aynı zamanda kısa vadeli korozyona karşı koruma için ince bir mikroskobik inhibitör bırakır. Metal ve her türlü kalıbı aşındırmadan yüzeyi ..

14,58TL Vergiler Hariç: 12,36TL

Kontak Temizleme Spreyi (Yağlı)

Chelox Kontak Temizleme Spreyi (Yağlı)Kontak temizleyici, elektrik bağlantılarında kalıcı bir iletkenlik sağlamaya yönelik kaliteli birtemizlik malzemesidir.· Araba ve motorsikletlerdeki kablolar ve b..

11,39TL Vergiler Hariç: 9,65TL

Kontak Temizleme Spreyi (Yağsız)

Chelox Kontak Temizleme Spreyi (Yağsız)Kontak temizleyici, elektrik bağlantılarında kalıcı bir iletkenlik sağlamaya yönelik kaliteli birtemizlik malzemesidir.· Araba ve motorsikletlerdeki kablolar ve ..

7,97TL Vergiler Hariç: 6,76TL

Korozyon Önleyici Wax Sprey

Chelox Korozyon Önleyici Wax SpreyKorozyon önleyici (wax) Sprey metal aletleri ve hassas parçaları iç mekanda veyadeniz aşırı gönderilerde kuru ve balmumu tarzında bir koruma katmanı ile korur.TÜV ser..

26,20TL Vergiler Hariç: 22,20TL

Kuvvetli Pas Sökücü

Chelox  Kuvvetli Pas Sökücüpas sökücü sprey, görevini yerine getirme konusunda rakip tanımayan bir üründür. PAS SÖKME de üstüne yoktur.Atölyenizde, otomobilinizde, ofisinizde, bisikletinizde, tek..

6,22TL Vergiler Hariç: 5,27TL

Motor Temizleme Spreyi

Motor Temizleme Spreyi500 MLSU GEREKTİRMEZ , MOTORU TEMİZLER , PARLATIRMotorlar, şanzımanlar, makineler, şasiler ve kaporta için güçlü temizleyiciYağ, gres, zift ve diğer kirlenmeleri hızlı ve kolay b..

22,78TL Vergiler Hariç: 19,31TL

Paslanmaz Bakım Spreyi 400 ml

Chelox Paslanmaz Bakım Spreyi 400 mlTüm paslanmaz metal yüzeylerde temizlik, bakım ve koruma sağlar.Pas ve su izlerini yok ederken parmak izi oluşumuna karşı da koruma sağlar.Kullanım Alanları:Her tür..

26,88TL Vergiler Hariç: 22,78TL

Paslanmaz İnox Spreyi 400 Ml

Paslanmaz İnox Spreyi 400 Ml       Paslanmaz Bakım Spreyi, paslanmaz çelikten olan parçaların temizliği ve korunması için kullanılır. Özel bileşimi sayesinde temizlikten sonra ince..

34,17TL Vergiler Hariç: 28,96TL

Teknik, Sprayler, Kimyasal, Malzemeler, Malzemelerfiyatları, SpraylerÇeşitleri, ToptanTeknik, KampanyalıTeknik