Teknik Sprayler

Teknik Sprayler

Teknik Sprayler

Endüstriyel,Elektronik,Marin,Havacılık, Otomotiv sektörlerinde, Tamir servislerinde ve ayrıca ev ve ofislerde kullanılabilecek bakım ve onarımı kolaylaştırıcı ve parça, takım ve ekipmanları koruyucu teknik uygulama spreylerini ve katkıları kapsamaktadır.Göster:
Sırala:

Chelox Kuvvetli Pas Sökücü

Chelox  Kuvvetli Pas Sökücüpas sökücü sprey, görevini yerine getirme konusunda rakip tanımayan bir üründür. PAS SÖKME de üstüne yoktur.Atölyenizde, otomobilinizde, ofisinizde, bisikletinizde, tek..

8,53TL Vergiler Hariç: 7,23TL

Chelox Çinko Sprey

Chelox Çinko Sprey Çinko Sprey Özel Açık   240 Saat Tuzlu Su Testi DIN 50021 / DIN 53167      Çinko Sprey "Özel Açık" Aşağıda Belirtilen Uygulamaların Yanı..

22,28TL Vergiler Hariç: 18,88TL

Chelox Etiket Çözücü Sprey 500 ml

Chelox Etiket Çözücü Sprey 500 mlMetal, canı seramik, porselen, emaye ve tüm sentetik maddelerin yüzeylerinden yapıştırıcı kalıntıları, etiketleri, reçineyi, katranı ve en inatçı kirleri çıkartır ve k..

15,32TL Vergiler Hariç: 12,98TL

Chelox Gaz Altı Kaynak Spreyi

Chelox Gaz Altı Kaynak Spreyikaynaklı uçlarının temizlenmesi ve temiz kalması amacıyla kullanılmaktadır.Aynı zamanda kaynak yapılması gereken parçayı da kaynak hattı üzerinde herhangi bir olumsuz etki..

12,04TL Vergiler Hariç: 10,20TL

Chelox Kalıp Ayırıcı Silikon Sprey

Kalıp Ayırıcı Silikon SpreyKalıp Ayırıcı Sprey, kalıplara konulan malzemelerin yapışmasını önleyen yüksek kaliteli spreydir. Mükemmel yayılma ve yapışma sağlar, mekanik ve termal dayanıklılık sağlar, ..

11,38TL Vergiler Hariç: 9,64TL

Chelox Kalıp Ayırıcı Sprey (Silikonsuz)

Chelox Kalıp Ayırıcı Sprey (Silikonsuz)Kalıp Ayırıcı  Silikonsuz, silikon içermediğinden dolayı üretilen mamüllerin boyanmasını ve sağlıklı bir sekilde   etiketlenmesini sağlar. Çabuk uçucud..

14,22TL Vergiler Hariç: 12,05TL

Chelox Kalıp Temizleme Spreyi

Chelox Kalıp Temizleme SpreyiKalıp temizleyici ve inhibitör, aynı zamanda kısa vadeli korozyona karşı koruma için ince bir mikroskobik inhibitör bırakır. Metal ve her türlü kalıbı aşındırmadan yüzeyi ..

14,01TL Vergiler Hariç: 11,87TL

Chelox Kontak Temizleme Spreyi (Yağlı)

Chelox Kontak Temizleme Spreyi (Yağlı)Kontak temizleyici, elektrik bağlantılarında kalıcı bir iletkenlik sağlamaya yönelik kaliteli birtemizlik malzemesidir.· Araba ve motorsikletlerdeki kablolar ve b..

12,86TL Vergiler Hariç: 10,90TL

Chelox Kontak Temizleme Spreyi (Yağsız)

Chelox Kontak Temizleme Spreyi (Yağsız)Kontak temizleyici, elektrik bağlantılarında kalıcı bir iletkenlik sağlamaya yönelik kaliteli birtemizlik malzemesidir.· Araba ve motorsikletlerdeki kablolar ve ..

10,94TL Vergiler Hariç: 9,27TL

Chelox Korozyon Önleyici Wax Sprey

Chelox Korozyon Önleyici Wax SpreyKorozyon önleyici (wax) Sprey metal aletleri ve hassas parçaları iç mekanda veyadeniz aşırı gönderilerde kuru ve balmumu tarzında bir koruma katmanı ile korur.TÜV ser..

25,17TL Vergiler Hariç: 21,33TL

Chelox Paslanmaz Bakım Spreyi 400 ml

Chelox Paslanmaz Bakım Spreyi 400 mlTüm paslanmaz metal yüzeylerde temizlik, bakım ve koruma sağlar.Pas ve su izlerini yok ederken parmak izi oluşumuna karşı da koruma sağlar.Kullanım Alanları:Her tür..

25,82TL Vergiler Hariç: 21,88TL

Chelox Sıvı Gres Isı Dayanıklı

Chelox Sıvı Gres Isı Dayanıklı . Çok yüksek basınçlara dayanıklı, kısmen sentetik yağ Yüksek basınca dayanıklı Mükemmel ses ve titreşim emici, sıradışı yırtılmaya dayanıklı şerit tabaka.&nbs..

18,60TL Vergiler Hariç: 15,76TL

Chelox V Kayışı Spreyi

Chelox V Kayışı Spreyi Kayış Spreyi, sentetik elastomer yapısıyla şeffaf bir motor kayış kaplamasıdır. Motor kayışı, yassı kayış, yuvarlak kayış, dişli kayış kullanımında uygundur ..

20,79TL Vergiler Hariç: 17,62TL

CL 40 Pas Sökücü ve Yağlayıcı Multi Sprey

CL 40 Pas Sökücü ve Yağlayıcı Multi SpreyYoğun kir, pas, toz, çamur, yağ, gres, fren sıvısı, vb. maruz kalan yüzeylerden yapışmış, sertleşmiş, kalıplaşmış, karbonlaşmış kalıntı ve lekeleri, anınd..

10,94TL Vergiler Hariç: 9,27TL

Fren Balata ve Parça Temizleyici Sprey

Fren Balata ve Parça Temizleyici SpreyFREN BALATA TEMİZLEYİCİBisiklet,motosiklet,otomobil, ağır vasıta, makina ve bunlarla bağlantılı ürünler için.Özellikleri: Diskli ve kampanalı frenleri, debriyaj p..

10,94TL Vergiler Hariç: 9,27TL

Teknik, Sprayler, Kimyasal, Malzemeler