Temizleyiciler

Temizleyiciler

Temizleyiciler


Endustriyel amaçlı otomotiv ve sanayide kullanılan hazırlayıcı temizleyici ürünler 
Göster:
Sırala:

Ağır Kir El Temizleme Kremi

Chelox Ağır Kir El Temizleme KremiÇalışan Ellerin DostuCilt koruyucu ve besleyici endüstriyel el temizleme kremi Eller,ne kadar kirli olursa olsun 3 gr. ile 1 dakikada sağlıklı&nbs..

8,77TL Vergiler Hariç: 7,43TL

Endüstriyel Yağ Çözücü

Endüstriyel Yağ ÇözücüChelox Konsantre temizleyici gres, yağ , balmumu, karbon, mürekkep, boya,katran,küf,ve diğer inatçı kirlerihızla temizler.Epoksi zeminlerde kullanılabilir Gıda sektörü, gıda..

72,90TL Vergiler Hariç: 61,78TL

Gazaltı Kaynak Pastası

Chelox Gazaltı Kaynak PastasıKaynak uygulamalarında gazaltı torçlarına çapak yapışmasını önlemek amaçlıdır. Çok yoğun viskozitelidir. Silikonsuzdur. Eğer torç çok sıcaksa daha verimli sonuç almak için..

13,44TL Vergiler Hariç: 11,39TL

Kaynak Temizleme Jeli 2 KG

Kaynak Temizleme Jeli 2 KGPaslanmaz Çelik Yüzey Temizleme JeliPaslanmaz çelik yüzeylerdeki kaynak ve ısıl işlem lekeleri ile her türlü korozyon ve pası temizler. Reaksiyon Süresi : 20 °C'de 15-60..

61,51TL Vergiler Hariç: 52,12TL

Radyatör Sistem Koruyucu

Chelox Radyatör Sistem KoruyucuChelox Radyatör Sistem Koruma kimyasalı tesisatınızı tüm zararlı maddelere(kireç, pas, tortu ve çamurlaşma)karşı korumaya alır.RADYATÖR SİSTEM KORUMA KİMYASALI KULLANIM ..

27,34TL Vergiler Hariç: 23,17TL

Radyatör Sistem Temizleyici

Chelox Radyatör Sistem TemizleyiciChelox Radyatör Sistem Temizleme kimyasalı tesisatınızı tüm zararlı maddelere (kireç, pas, tortu ve çamurlaşma) karşı korumaya alır. İçerdiği inhibitörler sayesinde s..

27,34TL Vergiler Hariç: 23,17TL

Radyatör Temizleyici Katkı

Radyatör Temizleyici KatkıTüm dizel ve benzinli araçlarda radyatörlerde olusan kir hışır ve radyotöre bulaşan yağın temizlenmesinde kullanılır Diğer muadilllerin aksine asit içermez Araçtaki..

27,34TL Vergiler Hariç: 23,17TL

Radyotor Sızıntı Önleyici Tıkatıcı

Radyotor Sızıntı Önleyici TıkatıcıRadyatör Tıkayıcı KatkıTüm dizel ve benzinli araçlarda radyatörlerde olusan çatlaak kılcal delik lerin güvenle giderilmesini saglar, korozyon önleyici özelliğe sahipt..

118,46TL Vergiler Hariç: 100,39TL

Temizleyiciler, Kimyasal, Malzemeler, Malzemelerfiyatları, TemizleyicilerÇeşitleri, ToptanTemizleyiciler, KampanyalıTemizleyiciler